Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Komforts ceļā

Vai Tev ir svarīgi, lai Tavs laiks tiktu pavadīts lietderīgi? Vai Tev ir gadījies novirzīties no ieplānotā maršruta, lai atpūstos vai iestiprinātos? Vai Tev nepatīk stāvēt rindās?

Mēs zinām, ka mūsu klientiem laiks ir ļoti vērtīgs, tāpēc vienmēr rūpējamies, lai mūsu stacijas apmeklējums būtu ātrs, ērts un patīkams. Visas mūsu stacijas ir atvērtas klientiem 24 stundas diennaktī un tajās var iegādāties gan degvielu savam auto, gan remdēt izsalkumu ar gardām uzkodām, gan arī uzmundrināties ar lielisku kafiju. Stacijās Tu vari gan atpūsties un iestiprināties, izmantojot sēžamās zonas, gan atsvaidzināties, apmeklējot labierīcības un dušas, kā arī smelties emocijas no mūsu smaidīgajiem darbiniekiem.
 
Rūpējoties par Tavu laiku un komfortu, esam ieviesuši iespēju samaksāt par degvielu neieejot veikalā - stacijās ir pieejami ātrā maksājuma termināļi pie sūkņiem, kuros var veikt bezskaidras naudas norēķinu par iegādāto degvielu, logu šķidrumu vai automazgāšanu.  Kā arī lielākajā daļā staciju ir pieejami augstspiediena sūkņi, kas samazinās degvielas uzpildes laiku kravas automašīnām.