Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Produkti un pakalpojumi

Vai Tevi satrauc degvielas kvalitāte? Vai Tu esi pārliecināts, ka izmanto laikapstākļiem piemērotu degvielu? Vai šoferim ir jānovirzās no maršruta, lai atpūstos un paēstu siltu ēdienu vai iedzertu gardu kafiju? 

Circle K degvielas uzpildes stacijās piedāvājam visu nepieciešamo cilvēkiem, kuri atrodas ceļā - gan augstākās klases degvielu un pieprasītākās autopreces, gan kvalitatīvus un gardus ēdienus un dzērienus. 


Degviela

Mēs piedāvājam mūsu klientiem degvielu miles , kas satur degvielas kvalitāti uzlabojošās piedevas, kuras nodrošina lielāku degvielas ekonomiju un citas priekšrocības. Tās novērš nosēdumu uzkrāšanos automobiļa dzinējā, palīdz sadedzināt degvielu efektīvāk un ļauj aizbraukt līdz pat 3% tālāk.

Automobiļa dzinējā uzkrājas nogulsnes ilgtermiņā tas var novest gan pie jaudas zuduma, gan pie augstāka degvielas patēriņa. Mūsu augstākās kvalitātes degviela milesPLUS satur augsto tehnoloģiju piedevas, kas no iekšienes attīrīs jūsu dzinēju. Samazinot berzi dzinēja kustīgajās detaļās un palīdzot tam darboties efektīvāk, milesPLUS atjaunos jaudu, nodrošinās lielāku uzrāvienu un ļaus ietaupīt degvielu.
Veikals


Circle K degvielas uzpildes stacijās atradīsi pirmās nepieciešamības preces cilvēkiem, kas atrodas ceļā - gan lielisku kafiju un gardus, uz vietas gatavotus ēdienus, gan daudzviedīgas autopreces un citas veikala preces. Lai parūpētos par tava auto spodrību, 42 Circle K stacijās ir pieejama kvalitatīva un ērta automazgāšana.