Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Kartes un pakalpojumi

Circle K uzņēmumu kartes dos iespēju sekot līdzi visām ar degvielu saistītajām izmaksām un iespēju norēķināties plašākajā tīklā Latvijā, ka arī 29 valstīs Eiropā.  Mēs Jums piedāvājam trīs veidu degvielas norēķinu kartes, kā arī sadarbību vairumtirdzniecības jomā.


Uzņēmumu kartes norēķiniem Latvijā

Uzņēmumu kartes norēķiniem Latvijā dod iespēju vienkāršāk pārvaldīt degvielai un satiksmes produktiem paredzētos naudas līdzekļus un būt pārliecinātam, ka nauda būs drošībā. Circle K uzņēmumiem piedāvā gan priekšapmaksas kartes, gan pēcapmaksas kartes.
Vairāk par uzņēmumu kartēm un to piedāvātājām iespējām lasiet šeit
Pašapkalpošanās portāls Card- E services ir domāt tieši uzņēmumu karšu lietotājiem un tas  dod iespēju bloķēt, atbloķēt un pasūtīt jaunas kartes, kā arī izsekot ar karti veiktajiem pirkumiem Circle K stacijās. Ietaupiet laiku un līdzekļus, kas nepieciešami administrēšanas izmaksām ar Circle K tiešsaistes pašapkalpošanās portālu.Uzņēmumu karte EUROPE  starptautiskiem norēķiniem

Circle K EUROPE karte nodrošina piekļuvi vairāk nekā 18 000 vietām 29 valstīs, tostarp vairāk nekā 5500 stacijām, kas pielāgotas kravas automobiļu klientu vajadzībām.
Visas transportēšanas izmaksas: degviela, pirkumi stacijā, ceļa nodevas,* ceļa pakalpojumi** ir pieejami vienā rēķinā. Circle K Europe card īpašniekiem ir īpaša biznesa cena degvielai Routex tīkla uzpildes stacijās. 
Pašapkalpošanās portāls Card- E services ir domāt tieši uzņēmumu karšu lietotājiem un tas  dod iespēju bloķēt, atbloķēt un pasūtīt jaunas kartes, kā arī izsekot ar karti veiktajiem pirkumiem Circle K stacijās gan Latvijā, gan Eiropā. Ietaupiet laiku un līdzekļus, kas nepieciešami administrēšanas izmaksām ar Circle K tiešsaistes pašapkalpošanās portālu.


Plašāka informācija ir atrodama Circle K Europe Card mājas lapā.

* Ceļa nodevas apmaksājamas ROUTEX sistēmā, kas ietver visas galvenās ceļa nodevas Eiropā.
** Vispopulārākie ceļa pakalpojumi, kas pieejami ar Circle K EUROPE karti ir: Vācijas ceļa nodoklis (Toll Collect), Francijas un Spānijas autoceļu nodevas (Tis PL & BiBox), Itālijas autoceļu nodevas (Viacard & Telepass) un Austrijas ceļa nodoklis (GoBox). Lūdzu, ņemiet vērā, ka šos ceļa pakalpojumus nodrošina trešās puses, nevis ROUTEX, vai kāds no uzņēmumiem, kas izsniedz ROUTEX kartes.