Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

 Circle K EXTRA CLUB

Pievienojies klubam un iegūsti vērtīgas priekšrocības un īpašos piedāvājumus!

Dāvana!

Reģistrējies Circle K EXTRA CLUB un saņem dāvanā mazo uz vietas cepto smalkmaizīti pēc Tavas izvēles, pērkot standarta izmēra (L) karsto dzērienu.

Īpaša atlaide degvielai

Iepildi kvalitatīvo miles degvielu ar īpašu atlaidi!

 Atlaide automazgāšanai

Tīrs auto jebkuros laika apstākļos. Mazgā ātri un ērti! EXTRA CLUB dalībniekiem 20% atlaide jebkurai mazgāšanas programmai!

Piedāvājums neattiecas uz pašapkalpošanās automazgātavu. Baudi lielisko Statoil kafiju vēl izdevīgāk, jo katru desmito kafiju mēs Tev dāvinām!Tīrs auto jebkuros laika apstākļos. Mazgā auto ātri un ērti! Tikai EXTRA dalībniekiem 20% atlaide jebkurai mazgāšanas programmai!

Katra 7. kafija dāvanā

 Baudi lielisko Statoil kafiju vēl izdevīgāk, jo katru desmito kafiju mēs Tev dāvinām!Baudi lielisko Circle K kafiju un pārējos karstos dzērienus, un, ja esi Circle K EXTRA CLUB biedrs katru septīto mēs tev dāvinām!

Bezmaksas kafijas kupons ir derīgs 1 mēnesi no tā izveidošanas brīža.

Katrs 7. mūsu gatavots ēdiens dāvanā

Esi izsalcis? Tad izvēlies ēdienu no plašā Circle K klāsta. Reālais hotdogs, sātīgais burgers, svaigā bagete, gardā sviestmaize, siltā karstmaize, kā arī kartupeļi frī, nageti, zupa vai salāti - izvēlies jebkuru un katru septīto mēs tev uzsauksim!

Bezmaksas kupons ir derīgs 1 mēnesi no tā izveidošanas brīža.
Piedāvājums ir spēkā, pērkot jebkuru sviestmaizi, karstmaizi, zupu, salātus un uz vietas pagatavotos ēdienus - hotdogus, burgerus, svaigbagetes, kartupeļus frī, nagetusizņemot smalkmaizītes.

Katrs 7.  dzēriens dāvanā!

Tagad gardie Circle K uz vietas pagatavojamie aukstie dzērieni EXTRA CLUB biedriem īpaši izdevīgi!
Palutini sevi ar saldējuma kokteili, uzņem vitamīnus ar svaigi spiesto apelsīnu sulu vai atvēsinies ar jebkuru no izlejamiem PolarPop dzērieniem un katru septīto mēs tev uzsauksim!

Bezmaksas kupons ir derīgs 1 mēnesi no tā izveidošanas brīža.