Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Kāpēc pievienoties Circle K EXTRA CLUB?

Tavas EXTRA CLUB priekšrocības un atlaides

Circle K EXTRA CLUB lojalitātes programma dāvā vēl vairāk priekšrocību nekā līdz šim. Tu saņemsi īpašas atlaides degvielai un 20% atlaidi jebkurai auto mazgāšanas programmai, turklāt tagad par brīvu varēsi baudīt ne tikai katru septīto kafiju, bet arī saldējuma kokteili vai ātro uzkodu.


Circle K EXTRA CLUB priekšrocības arī ar bankas karti!

Tu vari piesaistīt EXTRA CLUB programmai arī bankas norēķinu kartes. Vienu, divas, trīs, kaut piecas! Tas nozīmē, ka tu vari iztikt arī bez EXTRA CLUB kartes, tās vietā izmantojot bankas kartes, kā arī vari piesaistīt EXTRA CLUB profilam tuvinieku banku kartes! Tās var pievienot savā EXTRA CLUB profilā sadaļā Labot profilu.
 


Seko līdzi saviem pirkumiem un īpašajiem piedāvājumiem

Savā EXTRA CLUB profilā Tu vienmēr varēsi apskatīt pirkumu statistiku un uzzināt visas priekšrocības. Tu vari ātri un ērti piekļūt savam EXTRA profilam caur Circle K mājas lapu vai lejuplādējot Circle K aplikāciju.  


AppStore logo Google Play logo