Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Uzpildi miles, Tavs auto būs pateicīgs!

Mēs piedāvājam mūsu klientiem degvielu miles® , kas satur degvielas kvalitāti uzlabojošās piedevas, kuras nodrošina lielāku degvielas ekonomiju un citas priekšrocības. Tās novērš nosēdumu uzkrāšanos automobiļa dzinējā, palīdz sadedzināt degvielu efektīvāk un ļauj aizbraukt līdz pat 3% tālāk.

miles®

Ar benzīnu 95 miles brauc līdz pat 3%* tālāk un ietaupi līdz pat 3,55** eiro centiem litrā

Ar dīzeļdegvielu miles brauc līdz pat 3%* tālāk un ietaupi līdz pat 3,16** eiro centiem litrā 

Degviela miles satur kvalitāti uzlabojošās piedevas, kas nodrošina lielāku degvielas ekonomiju un citas priekšrocības. Tās novērš nosēdumu uzkrāšanos automobiļa dzinējā un palīdz sadedzināt degvielu efektīvāk. Lietojot šīs piedevas ilgstoši, tās tiešā veidā ietekmē degvielas patēriņu, to samazinot, kā arī samazina degvielas sadegšanas procesā izveidojušos oglekļa dioksīda un citu kaitīgo produktu emisijas.

*Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzinātas degvielas miles ar ES standartdegvielām, kas nesatur piedevas. Faktiskais degvielas ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot degvielu miles pastāvīgi.

** Norādītais ietaupījums naudas izteiksmē aprēķināts, pieņemot, ka tiek sasniegta iespējamā benzīna ekonomija 3% apjomā, kas veido ietaupījumu 3.55 eiro centu litrā, ja viena litra degvielas cena ir 1.184 eiro litrā. Dīzeļdegvielas iespējamā ekonomija ir 3%, kas veido ietaupījumu 3,16 eiro centu litrā, ja viena litra degvielas cena ir 1,054 eiro litrā.