Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Circle K automazgāšana — kvalitāte un ērtība

Automātiskās mazgātavas sagrāvušas mītu, ka mašīnu labāk mazgāt ar rokām. Circle K izmantotās tehnoloģijas pierāda, ka tieši automatizēta mazgāšana palīdz saglabāt virsbūves pievilcību vēl ilgi pēc auto iegādes. 

Saudzīgās putu birstes
Sekojot jaunākajām pasaules un Eiropas tendencēm un inovācijām auto kopšanas jomā, Circle K Latvia automazgāšanai nodrošina saudzīgās putu birstes, kas veidotas no īpaši maiga materiāla.


 

Inovatīvi mazgāšanas līdzekļi

Circle K automātiskajās mazgātavās tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes mazgāšanas līdzekļi. Inovatīvie vaska veidi ne tikai piešķir virsbūvei spīdumu, bet arī atjauno un aizsargā to.

Aizsargājošs vasks ar ūdens un netīrumu atgrūšanas efektu ir pilnīgi jauna tehnoloģija, kas radīta prasīgākajiem autovadītājiem. Galvenās vaska priekšrocības ir:  


Autobraucēji novērtē ne vien vaska tradicionālās īpašības, bet arī jauno ūdens atgrūšanas funkciju, kas uzlabo redzamību lietus laikā un padara braukšanu drošāku.

 


Atjaunojošs pulēšanas vasks ar skrāpējumu likvidēšanas efektu, kas iekļūst krāsojuma porās, iztīra tās un rada aizsargslāni, kas aizkavē atkārtotu netīrumu uzkrāšanos. To novērtēs autovadītāji, kam svarīgi:

Circle K automazgātava ir labākā izvēle steidzīgajiem, kas dod priekšroku ērtam un ātram servisam 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, turklāt tagad ir iespējams norēķināties uzreiz pie automazgātavas iebrauktuves, neizkāpjot no auto. Izvēlies savam auto piemērotāko programmu!


Atrodi tuvāko staciju ar automazgāšanas pakalpojumu


Automazgāšanas programmu apraksts