Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Kas ir sašķidrinātā gāze?

Sašķidrināto gāzi iegūst vai nu no dabas gāzes kondensāta nogulām, kur tā veidojas dabiskā ceļā, vai naftas pārstrādes procesā, kur kā blakusprodukti rodas ogļūdeņražu grupas gāzes propāns un butāns. Pasaulē aptuveni 60% sašķidrinātās gāzes iegūst no gāzes kondensāta nogulām, bet 40% – naftas pārstrādes procesā.

Kāpēc gāze kļūst aizvien pieprasītāka?

Kāpēc izvēlēties gāzi?


Ekonomijas salīdzinājums
Benzīna patēriņš uz 100km 10L
Attālums km 1000
Ietaupījums EUR (izmantojot gāzi)  39,00

Ar ko atšķiras Circle K tirgotā autogāze?

Saskaņā ar piegādes līgumu, Circle K Latvia piegādātājs nodrošina autogāzi pēc īpašām Circle K izvirzītām prasībām. Prasības ir atbilstošas Eiropas Savienības standarta EN589 prasībām - un atsevišķi vēl tiek izvirzīti nosacījumi par propāna daudzumu, kas ir noteicošais autogāzes kvalitātes rādītājs. Pēc vairākām konsultācijām ar speciālistiem esam izvēlējušies un ar autogāzes piegādātāju noteikuši līgumā, kāds ir minimālais pieļaujamais propāna daudzums piegādātai autogāzei, atbilstoši laika sezonai. Papildus esam noteikuši prasības autogāzes sastāvam nosakot, kādas vielas nav pieļaujamas un kādās robežās, lai varētu klientiem nodrošināt kvalitatīvu autogāzi.

Latvijā joprojām nav noteiktas likumdošanas prasības autogāzes kvalitātei, līdz ar to Circle K tirgotajai autogāzei ir kvalitātes garantijas. Attiecībā uz to, vai šādas garantijas var sniegt arī citi tirgotāji, mums precīzas informācijas nav, bet klienti var droši uzdot šo jautājumu, prasot, vai tirgotājs var pastāvīgi garantēt Eiropas Savienības EN589 standartam atbilstošu autogāzi. Circle K Latvijā to garantē.