Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Kādu arktisko dīzeļdegvielu izvēlēties, lai no rīta auto vienmēr “pielec”?

Tuvojoties ziemai, arvien būtiskāks kļūst jautājums par arktisko dīzeļdegvielu. Savlaicīga pāreja uz atbilstošu degvielu ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem, kad temperatūras stabiņš sāks kristies zem nulles. Degvielas tirgotāji piedāvā dažādus arktiskās degvielas veidus – ar ko tie atšķiras un kuru izvēlēties?

Arktiskās dīzeļdegvielas klases
Vairākums autovadītāju zina, ka arktiskā dīzeļdegviela iedalās A0, A1 un A2 klasēs, taču to raksturlielumus pārzina retais. Arktisko dīzeļdegvielu raksturo divi parametri, kurus izsaka grādos pēc Celsija:


Informācija par arktiskās degvielas klasēm un to īpašībām:
Klase Saduļķošanās temperatūra
(Cloud point)
Sasalšanas jeb auksta filtra
nosprostošanās temperatūra (CFPP)
A0 no -10 °C no -20 °C
A1 no -16 °C no -26 °C
A2 no -22 °C no -32 °C

Ar nosacījumu, ka automašīna ir tehniskā kārtībā, šajos grādos degvielas plūsma netiek traucēta, taču, ja degvielas filtrs sen nav mainīts vai tā kvalitāte ir apšaubāma, nepatīkami pārsteigumi var sagaidīt arī šādā temperatūrā.

“Lai rūpētos par mūsu klientu automašīnu darbību aukstā laikā, visā Circle K tīklā gada aukstajā periodā piedāvājam A2 klases arktisko dīzeļdegvielu, kas nodrošina augstāko rādītāju abos raksturlielumos. Tāpat arī mūsu degvielas miles un milesPLUS ir papildinātas ar funkcionālajām piedevām, kas atvieglo automašīnas iedarbināšanu un uzlabo veiktspēju pat vēl lielākā salā,” skaidro Circle K Latvia degvielas kategorijas vadītājs Gatis Titovs.

Lai auto būtu gatavs ziemai, vērts ievērot:


Ienāc, uzzini vairāk un uzdod savu jautājumu degvielas kvalitātes ekspertiem: www.uzpildieskuruzticies.lv

*Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzinātas degvielas miles ar ES standartdegvielām, kas nesatur piedevas. Faktiskais degvielas ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot degvielu miles pastāvīgi.