Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Circle K kafija - labākā kafija ceļā.

Ikviens, kurš pavada laiku ceļā, ir pelnījis uzmundrinošu malku lieliskas kafijas. Kapučīno, espreso, latte, flat white, klasiska melnā kafija – mums ir viss, ko var vēlēties!Mēs lepojamies ar mūsu gardo kafiju, kas vienmēr pagatavota no rūpīgi izvēlētām kafijas pupiņām, kas audzētas atbildīgās saimniecībās ar starptautisko UTZ sertifikātu. Sertificētie piegādātāji ievēro stingras prasības, lai cīnītos ar lietusmežu izciršanu, klimata pārmaiņām, nabadzību un sociālo nevienlīdzību. Tas nozīmē, ka Circle K Tu baudi kafiju, kuras audzēšanā, gatavošanā un piegādē ik uz soļa gādāts par ilgtspējīgu mūsu planētas nākotni. Circle K kafija – tā ir lieliska kafija ar pievienoto vērtību.

Papildus jau iecienītajām kafijas piedevām – dažādas garšas sīrupiem, maltam kanēlim un šokolādei, pie mums kafijai vari pievienot arī putukrējumu un papildu porciju ar biezām piena putām. Baudīt lielisku kafiju tagad ir pavisam vienkārši – atliek tikai nospiest vienu pogu.


Lielākajās stacijās piedāvājam arī kafiju ar augu pienu!

Saistībā ar vegānā uztura lietošanu vai laktozes nepanesību, esam atsaukušies klientu aicinājumiem un piedāvājam iespēju baudīt savu iecienīto kafiju arī ar sojas pienu. Kafiju ar sojas pienu iespējams iegādāties 6 mūsu stacijās Rīgā: Anniņmuižas bulvārī 25a, Eksporta ielā 1c, Juglas ielā 2c, Vienības gatvē 105, K.Ulmaņa gatvē 110, Kurbada ielā 8, kā arī veikalā Vaļņu ielā 11. Ārpus Rīgas kafiju ar sojas pienu vari iegādāties mūsu stacijās Jēkabpilī, Jelgavā (Brīvības bulvārī 1), Kandavā un Saldū.

Uz vietas ceptās smalkmaizītes

Mēs rūpējamies, lai lieliskai kafijai vienmēr blakus būtu lieliskas smalkmaizītes - svaigas, gardas un daudzveidīgas!