Lejupielādē Circle K mobilo lietotni! Pieejama Google Play un AppStore.

Lejupielādēt

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Atklājiet īsto potenciālu!

Ar laiku automobiļa dzinējā uzkrājas nogulsnes. Ilgtermiņā tas var novest gan pie jaudas zuduma, gan pie lielāka degvielas patēriņa. Mūsu augstākās kvalitātes degviela milesPLUS bagātināta ar bonusiem, kas attīra dzinēju, uzlabojot tā izturību, un samazina degvielas patēriņu, ļaujot Tev ietaupīt ilgtermiņā.

Izvēlies milesPLUS un atklāj sava auto patieso jaudu!

 

milesPLUS dīzeļdegviela uzlabo dzinēja veiktspēju un palielina tā efektivitāti!


Dīzeļdegviela milesPLUS ļauj samazināt degvielas patēriņu līdz pat 3,0%, labākajos testu rezultātos līdz pat 4,1%*.
milesPLUS dīzeļdegviela nodrošina vairākus būtiskus papildu ieguvumus. Tā satur cetāna uzlabotāju, kas nozīmē, ka sadegšanas process automobiļa dzinējā notiek labāk un pilnīgāk. milesPLUS attīra un aizsargā automobiļa dzinēju, optimizē tā veiktspēju un efektivitāti. Tā atjauno un uztur dzinēja jaudu, uzlabo tā iedarbināšanu aukstā laikā, kā arī padara to klusāku.

Degvielas testi ir pierādījuši, ka dīzeļdegviela milesPLUS:

 

Benzīns milesPLU98 un milesPLUS 95 ir degviela, kas īpaši radīta, lai uzlabotu automobiļa dzinēja veiktspēju un palielinātu tā efektivitāti!


milesPLUS benzīns satur berzes modifikatorus, kas palīdz automobiļa dzinējam darboties efektīvāk, un nosēdumu attīrošas piedevas, kas palīdz uzturēt dzinēju tīru. Kombinācijā ar pretkorozijas piedevām milesPLUS nodrošina labāku aizsardzību pret rūsu un nodilumu. Ar tīrāku un efektīvāku dzinēju vairāk enerģijas tiek novirzīts kustībā – samazinot degvielas patēriņu un samazinot izplūdes gāzu emisijas.

Samazina degvielas patēriņu līdz pat 3,3%, labākajos testu rezultātos pat par 4,8%*;

*Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzinātas degvielas miles ar ES standartdegvielām, kas nesatur piedevas. Faktiskais degvielas ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot degvielu miles pastāvīgi.