Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Labsajūtu ikdienā rada kopābūšana ar tuvākajiem un mazie prieki visas dienas garumā. Bet īpašus mirkļus viens otram varam sagādāt, pasniedzot jaukas dāvanas.

UZMANĪBU! Kampaņas periods tiek pagarināts. Akcijas uzlīmes tiek izsniegtas līdz 12.03.2020. (ieskaitot) un akcijas uzlīmes iespējams apmainīt pret precēm līdz 31.03.2020. (ieskaitot) vai kamēr preces ir veikalā.


Iepazīsties ar akcijas noteikumiem:

"Prieks būt kopā" akcijas noteikumi
Atvērt

1. Par katriem 5 EUR, kas iztērēti par pirkumu jebkurā Circle K pilna servisa DUS visā Latvijā, saņem 1 akcijas uzlīmi. Par pirkumu 10 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt.

2. Ja iegādātās degvielas apjoms vienā pirkuma reizē ir 100 l vai vairāk, par pirkumu 20 EUR vērtībā saņem vienu uzlīmi, par pirkumu 40 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt.

3. Lai iegādātos kādu no akcijas precēm par īpašo cenu, jāsakrāj 15 uzlīmes.

4. Ielīmē saņemtās uzlīmes šajā grāmatiņā, sakrāj tās nepieciešamajā apjomā un iesniedz stacijas pārdevējam, lai iegādātos kādu no akcijas precēm par norādīto cenu jebkurā pilna servisa Circle K DUS visā Latvijā.

5. Izsniedzamo uzlīmju skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas čekā (ieskaitot atlaides un PVN).

6. Uzlīmes tiek izsniegtas tikai kopā ar čeku tā izsniegšanas brīdī.

7. Ja maksājumu esi veicis āra maksājuma terminālī pie degvielas sūkņa vai automazgātavas iebrauktuves, uzlīmes vari saņemt, uzreiz dodoties pie kases un uzrādot pārdevējam termināļa izdoto čeku.

8. Uzlīmes netiek piešķirtas par pirkumiem, kas veikti automātiskajās uzpildes stacijās Circle K.

9. Uzlīmes var līmēt tikai oriģinālajās uzlīmju grāmatiņās. Citas formas un izmēra grāmatiņas, lai iegādātos akcijas preces, nav derīgas.

10. Akcijai derīgas tikai uzlīmes, kas izdotas šīs akcijas laikā.

11. Jebkurš dalībnieks akcijā drīkst piedalīties vairākkārtīgi.

12. Akcijas stendā izvietotie preču paraugi netiek pārdoti.

13. Uzlīmju akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā. Akcija ir spēkā, kamēr prece ir veikalā.

14. Eksponēto preču paraugu vizuālais izskats (piemēram, krāsa) var atšķirties no izsniedzamās preces.

15. Akcijas uzlīmes tiek izsniegtas no 06.11.2017. līdz 25.02.2018.

16. Akcijas uzlīmes iespējams apmainīt pret precēm līdz 11.03.2018. (ieskaitot).

BELLORA VANNAS TEKSTILA KOLEKCIJA  

Lieliskais Bellora mājas tekstils, kas Itālijā pazīstams jau vairāk nekā 130 gadus, ir ļoti iecienīts zīmols mājlietu veikalos visā pasaulē. Izsmalcinātā vannas tekstila kolekcija ir veidota no augstākās kvalitātes kokvilnas, kas ir īpaši patīkama pieskārieniem un piešķir vannas istabas ikdienas rituāliem īpašu noskaņu. 

LUIGI BERMIOLI GLĀŽU KOLEKCIJA

Lieliskais Bellora mājas tekstils, kas Itālijā pazīstams jau vairāk nekā 130 gadus, ir ļoti iecienīts zīmols mājlietu veikalos visā pasaulē. Izsmalcinātā vannas tekstila kolekcija ir veidota no augstākās kvalitātes kokvilnas, kas ir īpaši maiga, absorbējoša un patīkama pieskārieniem.

LOVEYES® MĪKSTĀS ROTAĻLIETAS

Mazos iepriecinās pūkainie dzīvnieku mazuļi no visiem zemeslodes kontinentiem, kas raugās pretī ar sirsnīgām un uzticības pilnām acīm! Lai nebūtu jāšķiras no jaunajiem draugiem ne mirkli, lieti noderēs arī ietilpīgā LovEyes® mugursoma.

Aizvērt

Mainīt valodu