Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Obligātā civiltiesiskā apdrošināšana

Pienākums, kas atbalsta!

Circle K stacijās iespējams iegādāties ERGO Insurance SE Latvijas filiāles OCTA un DubultOCTA apdrošināšanas polises.

OCTA - obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana:

  • atlīdzina ceļu satiksmes negadījumā nodarītos zaudējumus trešajām personām;
  • derīga Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visās pārējās EEZ (Eiropas ekonomiskās zonas valstīs), kā arī Šveicē, Andorā un Horvātijā.
Izmantojiet ERGO piedāvāto papildus OCTA apdrošināšanas iespēju – ERGO DubultOCTA.

DubultOCTA apvieno standarta OCTA un KASKO apdrošināšanas principus vienā polisē. Ja noticis ceļu satiksmes negadījums, cietusī persona atlīdzības saņemšanai var droši vērsties pie sava apdrošinātāja – ERGO, nevis pie avārijas izraisītāja apdrošināšanas sabiedrības, kā to paredz Latvijas OCTA sistēma.

Kā arī ar ERGO DubultOCTA saņemsiet 100% izmaksu, ja CSNg vainīgi ir abi iesaistītie transportlīdzekļi. Jebkuras standarta OCTA polises gadījumā, pēc OCTA likuma, tiek izmaksāti tikai 50% no zaudējuma summas.

ERGO OCTA apdrošināšanas priekšrocības: 
  • Papildus, bez maksas, saņemsiet Nelaimes gadījumu apdrošināšanu, iegādājoties OCTA vai DubultOCTA polisi uz laiku, sākot no 6 mēnešiem;
  • ērta un droša atlīdzības saņemšana DubultOCTA īpašniekiem – dalītas vainas gadījumā vai, ja esat cietusī persona, atlīdzību saņemsiet ERGO;
  • bezmaksas klientu atbalsta tālrunis, kur visu diennakti kompetenti ERGO speciālisti sniegs Jums informatīvu atbalstu. Zvaniet 1887;
  • ERGO lojalitātes programma ir veiksmīgas sadarbības priekšrocība, kas sniedz Jums iespēju vēl izdevīgāk apdrošināt savu automašīnu, kā arī saņemt papildu ieguvumus, atlaides un īpašos piedāvājumus.
Aizvērt

Mainīt valodu