Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Circle K mobilā lietotne

Mūsu mobilā lietotne pieejama gan iOS, gan Android tālruņiem, App Store un Google Play vietnēs. 

Jaunā Circle K mobilā lietotne nodrošina virkni ērtu rīku, atrodoties ceļā. Vienmēr varēsi atrast sev tuvāko Circle K degvielas uzpildes staciju, kā arī ērti sekot līdzi saviem Circle K EXTRA CLUB piedāvājumiem.

Circle K mobilās lietotnes iespējas:

Circle K EXTRA CLUB: Reģistrējies lojalitātes programmai, izmantojot jebkuru bankas karti, ieej savā profilā un seko līdzi īpašajiem piedāvājumiem, atlaidēm un saviem pirkumiem.

Staciju meklēšana: Atrodi kartē sev tuvāko staciju un iegūsti braukšanas norādījumus caur telefona GPS un kartes funkcijām. Varēsi atrast informāciju par attālumu līdz izvēlētajai stacijai, tās kontaktinformāciju un darba laikus, kā arī informāciju par degvielām un pakalpojumiem, kas tajā ir pieejami. Tu vari izmantot filtru, lai atrastu tevi interesējošos pakalpojumus, piemēram, konkrētu degvielas veidu vai bezvada interneta pieejamību.

Tavi braucieni: tiem, kuri brauc ar auto darba ietvaros. Saglabā informāciju par braucieniem telefonā, ieskaitot ceļā pavadīto laiku un nobrauktos kilometrus. Tu varēsi eksportēt apkopojumu par braucieniem pa taisno no telefona.

Aizvērt

Mainīt valodu