Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

milesPLUS® 98

milesPLUS 98 ir degviela, kas īpaši radīta, lai uzlabotu automobiļa dzinēja veiktspēju un palielinātu tā efektivitāti!

milesPLUS benzīns satur berzes modifikatorus, kas palīdz automobiļa dzinējam darboties efektīvāk, un nosēdumu attīrošas piedevas, kas palīdz uzturēt dzinēju tīru. Kombinācijā ar pretkorozijas piedevām milesPLUS nodrošina labāku aizsardzību pret rūsu un nodilumu. Ar tīrāku un efektīvāku dzinēju vairāk enerģijas tiek novirzīts kustībā – samazinot degvielas patēriņu un samazinot izplūdes gāzu emisijas.

  • Samazina degvielas patēriņu līdz pat 3,3%, labākajos testu rezultātos pat par 4,8%*;
  • samazina izplūdes gāzu emisiju;
  • uzlabo dzinēja izturību;
  • attīra un aizsargā automobiļa dzinēju;
  • optimizē veiktspēju un efektivitāti;
  • uztur dzinēja jaudu.

 

miles degviela ir pārbaudīta BOSMAL Automobiļu pētniecības un attīstības institūtā (BOSMAL Automotive Research & Development Institute Ltd).
 

Vairāk par benzīna piedevu iedarbību uzzināsi šajā video:

Degvielas cenas

Apskatīt

Jautājumi un atbildes

Apskatīt

Tuvākā stacija

Meklēt

*Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzinātas degvielas miles ar ES standartdegvielām, kas nesatur piedevas. Faktiskais degvielas ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot degvielu miles pastāvīgi

Aizvērt

Mainīt valodu