Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Jautājumi un atbildes

1. Kas ir degvielas piedevas? Aizvērt

Degvielas piedevas uzlabo degvielas kvalitāti, padarot to atšķirīgu no Eiropas Savienības standartdegvielas un pārējās tirgū pieejamās degvielas neatkarīgi no tās izcelsmes valsts. Circle K miles un milesPLUS kvalitāti nodrošina mūsdienīgas un unikālas degvielas piedevas, kas ir radītas ilgstošu zinātnisko pētījumu rezultātā, apkopojot uzņēmuma pieredzi degvielas produktu izstrādes jomā. Turklāt darbs pie degvielas uzlabošanas turpinās nepārtraukti, lai mūsu klientiem vienmēr nodrošinātu labāko un ekonomiskāko produktu.
 
miles un milesPLUS piedevas ļauj iegūt maksimumu no katras degvielas lāses, nodrošinot gan augstāko degvielas efektivitāti, gan vislabāko dzinēja darbību. Testēšanas rezultāti apliecina – miles ir labākā degviela, kas Statoil līdz šim ir bijusi. Tā ļauj samazināt degvielas patēriņu un ilgtermiņā ieekonomēt līdzekļus par auto tehniskā stāvokļa uzturēšanu. Tiek nodrošināta labāka dzinēja darbība, efektīvāka degvielas sadegšana un līdz ar to garāks ceļš par to pašu naudu – miles nav tikai produkts, kas palīdz nokļūt no punkta A punktā B, tas samazina degvielas patēriņu, ar vienādu bākā ielieto daudzumu aizvedot tālāk.
2. Kādas piedevas ir Circle K miles benzīnam, un ko tās dod? Atvērt

Testi ir pierādījuši, ka benzīns miles un milesPLUS ļauj samazināt degvielas patēriņu līdz pat 3,3%, labākajos testu rezultātos līdz pat 4,8%.
 
Lai panāktu degvielas ekonomiju un citas priekšrocības, benzīnam miles ir pievienotas degvielas kvalitāti uzlabojošas piedevas – pretkorozijas piedevas, nogulšņu kontroles piedevas un berzes modifikatori. Tās novērš nogulsnējumu uzkrāšanos automobiļa dzinējā un palīdz efektīvāk sadedzināt degvielu. Lietojot šīs piedevas ilgstoši, tās tiešā veidā samazina degvielas patēriņu, izmešus izplūdes gāzēs un paildzina dzinēja darba mūžu.
 
milesPLUS benzīnam ir vēl papildu priekšrocības – tam ir augstāks oktāna skaitlis un vairāk kvalitāti uzlabojošu piedevu. Tās attīra un aizsargā dzinēju, saglabā dzinēja jaudu un optimizē veiktspēju. 
3. Kādas piedevas ir Circle K miles dīzeļdegvielai, un ko tās dod? Atvērt

Testi ir pierādījuši, ka dīzeļdegviela miles ļauj samazināt degvielas patēriņu līdz pat 3,0%, labākajos testu rezultātos līdz pat 4,1%.
 
Dīzeļdegviela miles ir uzlabota atkārtoti, un tagad tā sniedz vēl lielāku degvielas ekonomiju un uzlabo dzinēja darbību. Piedevas miles dīzeļdegvielā – pretkorozijas, nogulšņu kontroles un pretputošanas piedevas, kā arī cetāna uzlabotāji – novērš nosēdumu uzkrāšanos automobiļa dzinējā un palīdz degvielai sadegt efektīvāk, tādējādi samazinot degvielas patēriņu, izmešus izplūdes gāzēs un paildzinot dzinēja darba mūžu.
 
milesPLUS dīzeļdegviela satur cetāna uzlabotāju, kas nozīmē, ka sadegšanas process automobiļa dzinējā notiek labāk un pilnīgāk. milesPLUS attīra un aizsargā dzinēju, optimizē tā veiktspēju un efektivitāti. Tā atjauno un uztur dzinēja jaudu, uzlabo auto iedarbināšanu aukstā laikā, kā arī padara to klusāku. 
4. Kā jums izdevies atkārtoti uzlabot miles dīzeļdegvielas ietaupījumu (bija 2,6%, tagad 3%)? Atvērt

Darbs pie visu Circle Kproduktu uzlabošanas turpinās nepārtraukti. Nozares zinātnieki un pētnieki ir rūpīgi strādājuši vairāku gadu garumā, lai mūsu klientiem sniegtu iespēju iegūt maksimumu no katras degvielas lāses.
 
Rezultātā mēs esam atkārtoti uzlabojuši Circle K miles dīzeļdegvielu, ļaujot ietaupījumam sasniegt jau 3% (labākajos testu rezultātos – pat 4,1%). Tas ir iespējams, pateicoties novatoriskām piedevām, kas ļauj dzinējam strādāt vēl efektīvāk.
 
Mēs arī turpmāk strādāsim, lai vēl vairāk pilnveidotu Statoil produktus. 
5. Kāpēc Circle K ievieš jaunus un uzlabotus degvielas veidus? Atvērt

Pasaule mainās un attīstās – patērētāji meklē arvien jaunus veidus, kā ekonomēt, tehnoloģijas kļūst aizvien smalkākas, paaugstinās ekoloģijas prasības. Automobiļi, kuru ražošanā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas, pieprasa arvien augstākas kvalitātes degvielu, kas aizsargā un uzlabo dzinēja efektivitāti un veiktspēju. Tālab mēs esam pilnveidojuši Circle K degvielu piedāvājumu, radot inovatīvus produktus ar uzlabotu kvalitāti, turklāt šo pilnveidošanas darbu mēs turpinām nepārtraukti.

6. Kā es zināšu, ka jūsu degviela tiešām nodrošina solīto ietaupījumu? Atvērt

Degvielas patēriņa un izmešu samazinājuma pārbaudi ir veicis BOSMAL Automotive Research & Development Institute. BOSMAL ir lielākā neatkarīgā automobiļu pētniecības un pilnveidošanas organizācija Centrālajā un Austrumeiropā, kas sniedz izpētes un produktu attīstības izstrādes pakalpojumus gan vietējām, gan ārvalstu kompānijām. BOSMAL klientu vidū ir lielākie automobiļu ražotāji, tādi kā Fiat, General Motors un daudzi citi, kā arī vadošie degvielas nozares pārstāvji.
 
Lai pārliecinātos par degvielas priekšrocībām, miles produkti ir pārbaudīti ar vairākiem dzinēju veidiem, kas veido aptuveni 1/5 automašīnu, kas pārvietojas pa Eiropas ceļiem. Kopumā tika veikti 357 testi (240 benzīnam, 117 dīzeļdegvielai) – ar dažādiem automašīnu tipiem, atšķirīgu braukšanas stilu, dažādos laikapstākļos un ar dažādu miles lietošanas biežumu.
 
Testēšana pierāda, ka ar miles benzīna auto var nobraukt līdz pat 3,3% vairāk (labākajos testu gadījumos pat 4,8% garāku ceļu), savukārt dīzeļdegvielas auto – līdz pat 3% (labākajos testu gadījumos līdz pat 4,1%). Jāņem vērā, ka degvielas patēriņš ir atkarīgs no automašīnas, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Lai panāktu vislabāko efektu, miles jālieto regulāri. Bet, lai pilnībā izjustu tās priekšrocības, sākotnēji bāku ir nepieciešams uzpildīt vismaz 3–5 reizes.
7. Kāda ir atšķirība starp miles un milesPLUS ? Atvērt

milesPLUS produktiem, salīdzinot ar miles, ir vēl papildu priekšrocības – tie attīra un aizsargā dzinēju, saglabā jaudu un optimizē veiktspēju.
 
milesPLUS benzīnam ir augstāks oktāna skaitlis, kā arī vairāk degvielas kvalitāti uzlabojošo piedevu, tālab tas ir piemērots ne vien īpaši jaudīgiem, 98. benzīna izmantošanai optimizētiem dzinējiem, bet arī jebkurai jaunākas paaudzes automašīnai. Šim benzīnam ir vairāk plusu – tas ne tikai samazina degvielas patēriņu, paildzina dzinēja darba mūžu un samazina kaitīgos izmešus izplūdes gāzēs, bet arī attīra un aizsargā dzinēju, tādējādi uzlabojot tā darbību un saglabājot jaudu optimālā līmenī.
 
milesPLUS dīzeļdegviela nodrošina vairākus būtiskus ieguvumus. Tā atjauno un saglabā dzinēja jaudu optimālā līmenī. Šī dīzeļdegviela uzlabo arī cetāna rādījumu, kas ļauj dzinējam darboties efektīvāk, samazinot dzinēja trokšņus un uzlabojot iedarbināšanu aukstā laikā. Turklāt milesPLUS dīzeļdegviela labāk aizsargā pret rūsu un dzinēja nolietojumu. Līdz ar to tiek nodrošināta efektīvāka dzinēja darbība, jo rodas mazāk enerģijas zudumu.
8. Kas ir veikuši salīdzināšanas testus? Atvērt

Degvielas patēriņa un izmešu samazinājuma pārbaudi ir veicis BOSMAL Automotive Research & Development Institute. BOSMAL ir lielākā neatkarīgā automobiļu pētniecības un pilnveidošanas organizācija Centrālajā un Austrumeiropā, kas sniedz izpētes un produktu attīstības izstrādes pakalpojumus gan vietējām, gan ārvalstu kompānijām. BOSMAL klientu vidū ir lielākie automobiļu ražotāji, piemēram, Fiat un General Motors, kā arī vadošie degvielas nozares pārstāvji.
 
Testēšanas laboratorija ir sertificēta ar PN-EN ISO/IEC 17025:2005 standartu un tika akreditēta 1997. gadā. Laboratorija ir ieguvusi arī testēšanas laboratorijas akreditācijas sertifikātu Nr. AB 128.
9. Kā tika veikti testi? Atvērt

Lai pārliecinātos par degvielas priekšrocībām, miles produkti ir pārbaudīti ar vairākiem dzinēju veidiem, kas veido aptuveni 1/5 automašīnu, kas pārvietojas pa Eiropas ceļiem. Kopumā tika veikti 357 testi (240 benzīnam, 117 dīzeļdegvielai) – ar dažādiem automašīnu tipiem, atšķirīgu braukšanas stilu, dažādos laikapstākļos un ar dažādu miles lietošanas biežumu.
 
Testēšana pierāda, ka ar miles degvielu benzīna auto var nobraukt līdz pat 3,3% vairāk (labākajos testu gadījumos pat 4,8% garāku ceļu), bet dīzeļdegvielas auto – līdz pat 3% (labākajos testu gadījumos līdz pat 4,1%). Jāņem vērā, ka degvielas patēriņš ir atkarīgs no auto, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Lai panāktu vislabāko efektu, miles jālieto regulāri. Bet, lai pilnībā izjustu degvielas priekšrocības, sākotnēji bāku ir nepieciešams uzpildīt vismaz 3–5 reizes.
10. Kur es varu iepazīties ar testa rezultātiem? Atvērt

Ar saīsinātu testu versiju var iepazīties mūsu mājaslapā. Pilnais pētījums ir Circle K īpašums, kas satur arī konfidenciālu informāciju, piemēram, par iespējām attīstīt degvielas produktus nākotnē. Ja būs nepieciešams, mēs izvērtēsim, vai pēc oficiāla pieprasījuma informāciju nodot kādām iestādēm un institūcijām. 
11. Jūs norādāt, ka testos degvielas ir salīdzinātas ar ES standarta degvielām bez piedevām, taču Statoil degvielām piedevas ir jau vairākus gadus. Vai ir korekti veikt šādu salīdzinājumu? Atvērt

Mūsu jaunie miles produkti (gan benzīns, gan dīzeļdegviela) ir testēti salīdzinājumā gan ar mūsu esošajiem, gan ar ES standarta degvielas veidiem, kam nav pievienotas piedevas. Abos gadījumos testu rezultāti bija līdzīgi, tāpēc varam apgalvot, ka miles sniedz lielāku ekonomiju, gan salīdzinot ar ES standarta degvielām, gan tām mūsu degvielām ar piedevām, kas bija pieejamas pirms miles. Šāda informācija ir sniegta, lai testi būtu salīdzināmi visās valstīs, kur atrodas Circle K stacijas.
12. Vai miles benzīns ir labāks nekā konkurentu piedāvātais 95. markas benzīns? Atvērt

Mēs neesam salīdzinājuši miles produktus ar konkurentu piedāvājumu. Mūsu jaunie miles produkti (gan benzīns, gan dīzeļdegviela) ir testēti salīdzinājumā ar mūsu līdzšinējiem produktiem un ES standarta degvielu, kas nesatur papildu piedevas.
 
357 testu laikā (240 benzīnam, 117 dīzeļdegvielai) tikai pierādīts, ka ar miles benzīna auto var nobraukt līdz pat 3,3% vairāk (labākajos testu gadījumos pat 4,8% garāku ceļu), savukārt dīzeļdegvielas auto – līdz pat 3% (labākajos gadījumos līdz pat 4,1%). 
Aizvērt

Mainīt valodu