Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK
Jaunumi

2017.9.2

Statoil atver pirmo pašapkalpošanās automazgātavu

Janvāra beigās SIA “Circle K Latvia” (Statoil) tīklā atvērta pirmā pašapkalpošanās automazgātava Latvijā – Liepājā, Esperanto ielā 2/8. Jaunajā automazgātavā investēti vairāk nekā 280 000 eiro.

“Nepārtraukti meklējam iespējas, kā klientiem atvieglot ikdienu, tāpēc esam nolēmuši paplašināt mūsu piedāvāto produktu klāstu arī ar pašapkalpošanās automazgātavu. Tā ir īpaši piemērota braucējiem, kuri dod priekšroku pašrocīgai automazgāšanai, kā arī lielāku auto īpašniekiem,” skaidro Viesturs Astičs, SIA “Circle K Latvia” Mazumtirdzniecības tīkla direktors.

Pašapkalpošanās automazgātavā Liepājā pieejamas 4 iebrauktuves, no kurām viena īpaši pielāgota lielākiem transportlīdzekļiem ar augstumu līdz 4,1 metram. Šī Statoil automazgātava ir pirmā Latvijā, kurā pieejama šāda iekārta ar inovatīviem mazgāšanas līdzekļiem – tādiem kā vasks ar ūdens un netīrumu atgrūšanas efektu un demineralizēts ūdens, kas nodrošina papildu spīdumu un nožūšanu bez traipiem.

Klientiem iespējams izvēlēties dažādas mazgāšanas programmas, kuras var kombinēt savā starpā – priekšmazgāšanas putas, augstspiediena mazgāšana, birste ar mazgāšanas putām, kas nodrošina vēl labāku mazgāšanas rezultātu, augstspiediena skalošana, vaskošana un spodrināšana.

Izvērtējot rezultātus, “Circle K Latvia” lems par jaunu pašapkalpošanās automazgātavu atvēršanu arī citviet Latvijā.

Papildu informācija:
Anete Cērpe
SIA “Circle K Latvia” sabiedrisko attiecību konsultante
Mob. tālr.: 29940406
E-pasts: anete.cerpe@ka.lv
Aizvērt

Mainīt valodu