Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK
Jaunumi

2017.29.3

Pirmā “Circle K” zīmola testa stacija Latvijā

Marta beigās SIA “Circle K Latvia” uzsāk pārbūves darbus pirmajā degvielas uzpildes stacijā, kas iegūs “Circle K” izskatu – Rīgā, Tvaika ielā 2a. Savukārt pirmā oficiālā “Circle K” DUS atvēršana Latvijā plānota šī gada maijā.

“Pirmās stacijas pārbūves mērķis ir pārbaudīt tehniskos risinājumus, darbu izpildei nepieciešamo laiku, kā arī citas tehniskās nianses, ieviešot jauno zīmolu. Drīzumā līdzšinējā “Statoil” zīmola nomaiņa sāksies visā Latvijā un turpināsies līdz pat rudenim,” informē Viesturs Astičs, SIA “Circle K Latvia” Mazumtirdzniecības tīkla direktors.

Par “Circle K Latvia”

2012. gadā mazumtirdzniecības uzņēmumu “Statoil Fuel & Retail” pārņēma viens no pasaules lielākajiem ērtas iepirkšanās un mazumtirdzniecības uzņēmumiem “Alimentation Couche-Tard”, un līdz ar uzņēmuma iegādāšanos tika iegūtas tiesības izmantot “Statoil” nosaukumu vien ierobežotu laiku.

“Circle K” šobrīd ir viens no lielākajiem un pasaulē pazīstamākajiem uzņēmuma “Couche-Tard” zīmoliem, un ar šādu nosaukumu pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados klientu apkalpošana tika uzsākta Arizonā, ASV. Šodien “Circle K” atrodams vairāk nekā 20 valstīs dažādās pasaules daļās.

Jaunās “Circle K” degvielas uzpildes stacijas būs daļa no starptautiska uzņēmuma ar turpat 15 tūkstošiem “Circle K” ērtas iepirkšanās veikaliem un degvielas uzpildes stacijām, kurās tiek nodarbināti 100 000 aizrautīgu mazumtirdzniecības darbinieku. Ik dienu “Circle K” veikalos un degvielas uzpildes stacijās tiek apkalpoti miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Papildu informācija:
Anete Cērpe
SIA Circle K Latvia” sabiedrisko attiecību konsultante
Mob. tālr.: 29940406
E-pasts: anete.cerpe@ka.lv
Aizvērt

Mainīt valodu