Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

  Mūsu DNS 

Mūsu ACT (Alimentation Couche-Tard) grupas mērķis ir: „Kļūt par pasaulē iecienītāko ērtas iepirkšanās un degvielas iegādes galamērķi.
Lai to sasniegtu, mēs strādājam ar sava uzņēmuma DNS, kas nosaka mūsu būtību un kalpo kā kopīgs uzņēmumu darbinieku ceļvedis.

Mūsu DNS:

 

  • PEOPLE. Mūsu darbinieki ir tie, kas mūs atšķir no konkurentiem. Mums rūp mūsu klients, tāpēc mēs veidojam ar viņu ilgtermiņa attiecības un izmantojam katru iespēju, lai tās stiprinātu.
  • RESULTS. Rezultāti ir svarīgi. Tos mums nodrošina mūsu veikali un mūsu stacijas. Tas, kādu iepirkšanās pieredzi mēs sniedzam saviem klientiem, rada mūsu vislielāko vērtību.
  • IMPROVEMENT. Pilnveidošanās ir mūsu virzītājspēks. Mēs nepārtraukti meklējam veidu, kā uzlabot mūsu rīcību un sniegumu, strādājam komandās un mācāmies viens no otra.
  • DEVELOPMENT. Lai nodrošinātu izaugsmi, nemitīgi jāskatās uz priekšu. Mēs tiecamies attīstīt mūsu biznesu,  piesaistot  jaunus klientus, atverot jaunus veikalus un attīstot uzņēmējdarbību  jaunās  valstīs.
  • ENTREPRENEURSHIP. Uzņēmēja gars ir tas, kas liek mums katram izaicināt pašam sevi, domāt kā klientam un rīkoties kā īpašniekam.

Aizvērt

Mainīt valodu