Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Degvielas iegāde vairumā

Mēs ik dienas veicam degvielas piegādes gan uz Circle K Stacijām, gan mūsu vairumtirdzniecības klientiem. Mūsu degvielas terminālis atrodas Rīgā, Laivinieku ielā 7, kur degviela tiek iekrauta degvielas vedējos. Circle K piegādā degvielu gan standarta vedējos, kuri ir 15 metru gari un sastāv no vilcēja un puspiekabes, gan bez piekabes vedējos, kuri ir 9 metru gari.  Mēs piedāvājam degvielas vairumtirdzniecības piegādes no  2000 litru apjoma un pasūtīt vairumā var 6 veidu degvielu:

 - dīzeļdegvielu miles
 - dīzeļdegvielu milesPLUS
 - 95 benzīnu miles
 - 98 benzīnu miles
 - dīzeļdegvielu lauksaimniekiem D Agro*
 - dīzeļdegvielu lauksaimniekiem D Agro Plus*

*Bezakcīzes dīzeļdegviela. D Agro un D Agro Plus degvielas produktu sastāvs un kvalitāte ir identiski attiecīgi D Miles un D Miles Plus degvielas produktu sastāvam un kvalitātei

Katra degvielas piegāde tiek precīzi nomērīta gan iekraušanas, gan izkraušanas brīdi, kā arī krava ir droša, pateicoties elektroniskās plombēšanas sistēmai un degvielas vedēja GPS aprīkojumam. 

Vēlos, lai ar mani sazinās

spied šeit

Aizpildīt līgumu

spied šeit

Veikt pasūtījumu

spied šeit
Aizvērt

Mainīt valodu