Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Vienmēr svaigie un gardie Circle K burgeri remdēs izsalkumu un dos enerģiju ceļa turpinājumam jebkurā laikā!

Laikā, kad dzīves ritms nemitīgi paātrinās, ir svarīgi, lai laiks, kas tiek atvēlēts atpūtai starp dienas darbiem, tiktu pavadīts efektīvi. Tāpēc Circle K īpaši rūpējas, lai uz vietas pagatavotais ēdiens būtu ne tikai gards, bet arī tiktu pasniegts ātri, taupot klientu laiku. 

Mēs nemitīgi strādājam, lai attīstītu un uzlabotu mūsu burgeru piedāvājumu, gan sekojot jaunākajām pasaules tendencēm, gan uzklausot mūsu klientu vēlmes. Katras burgera receptes izstrādei pievēršam rūpīgu uzmanību, tāpēc klienti vienmēr var būt pārliecināti, ka visas sastāvdaļas ir svaigas un pārbaudītas. 


Izvēlies savu iecienītāko Circle K burgeru!

Veģetārais burgers

Ar pamatīgu Čedaras siera šķēli, marinētiem gurķiem, sulīgu tomātu, sarkano sīpolu, svaigām salātu lapām un dārzeņu mērci.

Brokastu burgers

Ar omleti, veselām četrām kraukšķīga bekona šķēlēm, Čedaras sieru un dārzeņu mērci Skyr jogurta maizē.

Hamburgers

Ar sulīgu liellopa gaļas kotleti, Čedaras sieru, tomātiem, svaigām salātu lapām, kečupu un dārzeņu mērci.

Vistas burgers

Ar sulīgu vistas gaļas kotleti, Čedaras sieru, marinētiem gurķiem, sulīgu tomātu, sarkano sīpolu, svaigām salātu lapām un dārzeņu mērcīti.

Siera burgers

Ar sātīgu liellopa gaļas kotleti, Čedaras sieru, kečupu, marinētiem gurķiem, sarkano sīpolu, dārzeņu mērci un svaigām salātu lapām.

BBQ burgers

Ar sulīgu liellopa gaļas kotleti, Čedaras sieru, marinētiem gurķiem, svaigām salātu lapām un bagātīgu BBQ un dārzeņu mērci.

Wrapburgers

Savādāks burgers - ar gardu vistas gaļas kotleti vai pamatīgu liellopa gaļas burgerkotleti, Čedaras sieru, svaigu tomātu, marinētiem gurķīšiem un trim mērcēm – ietīts Tortilja maizē.

Ribburgers

Savādāks burgers - ar sulīgu cūkgaļas ribiņu, kraukšķīga bekona šķēlēm, Čedaras sieru, marinētiem gurķīšiem, sarkano sīpolu, svaigām salātu lapām, BBQ un dārzeņu mērci svaigi ceptā Ciabatta maizē

Dubultais vistas burgers

Ar veselām divām gardām vistas gaļas kotletēm, divām Čedaras siera šķēlēm, tomātu, marinētiem gurķiem, sarkano sīpolu, svaigām salātu lapām un dārzeņu mērcīti.

Dubultais burgers

Ar veselām divām liellopa gaļas kotletēm, Čedaras sieru, sulīgu tomāta šķēli, svaigām salātu lapām, kečupu un dārzeņu mērci.

Aizvērt

Mainīt valodu